“CREATIVE PUHASTUS” – see on kiiresti arenev firma, milline osutab teenuseid mistahes ruumide professionaalse koristuse alal. Meie ennast turul kehtestanud edukal ettevõttel on pakkuda terve spekter erinevate hoonete ja ruumide koristustöid käesoleval momendil kehtiva kvaliteedi ja hinna suhte parimate traditsioonidega.

 

Meie klientideks on põhiliselt korteriühistud ja ettevõtted, millised otsivad oma vastavasisulistele probleemidele professionaalseid lahendusi. Meie teenendatavate objektide seas on korteriühistuid, maju, ametiruume, samuti ladusid ja tootmisruume. Vaatamata meie nooruselel, töötavad meie juures ainult kõige kõrgema kvalifikatsiooniga spetsialistid.

 

Meie ettevõtte töö üheks põhisuundadest on tõstuki abil korteriühistute ja majade akende pesu. Hästi pestud puhtad ja säravad aknad on kauniks visiitkaardiks igale hoonele.

 

Üheks meie majandustegevuse suundadest korterite ja eramajade koristamine. Koristamisel kasutusel kaasaegne tehnoloogia ja kõrgekvaliteedilised puhastusvahendid. Sõltumata koristatava pinna suurusest, teostatakse tööd kiirelt ja korralikult.

 

Töötame kiiresti ja korralikult ükskõik, millisel Teile sobival ajal- Oma klientidega töötades on meil igale ühele neist individuaalne lähenemine nii hinna kui tellimuse täitmise korra ja tähtaegade kindlaksmääramisel.